Informacje na ulotkach

Informacje na ulotkach

Jak najbardziej skutecznie jest trafić do nowego klienta?

To nie jest łatwe pytanie, jeśli uwzględnimy fakt, iż klienci we Wrocławiu są ludźmi bardzo wymagającymi. Takie pytanie pewnie sobie zadają specjaliści od marketingu w wielu firmach, agencjach reklamowych, czy też jakichkolwiek innych instytucjach, które na co dzień zajmują się próbą pozyskania nowego odbiorcy dla swoich usług, czy też towarów.

Przede wszystkim więc konieczna jest odpowiednia forma reklamy bezpośredniej, czyli takiej, gdzie z potencjalnym klientem będzie można wymienić chociażby spojrzenie oczu.

– Druk ulotek jest tu bardzo wskazanym działaniem, ale trzeba też mieć na uwadze, że musi to być koniecznie działanie bardzo masowe, ponieważ dopiero wtedy będzie mogło one przynieść spodziewany efekt, jaki też jest przez nas pożądany – mówi Marek, prowadzący na co dzień stronę taniadrukarnia.wroclaw.pl.

Ulotki wciąż są skuteczne

A badania dowodzą, ze druk ulotek dopiero wtedy jest dobry, jeśli przynajmniej co dziesiąta ulotka zaciekawi swoją ofertą odbiorcę, który ją dostał. Nie chodzi tu oczywiście o to, że jedna na dziesięć osób zdecyduje się na zakup towaru, bądź też skorzystanie z usługi, ale o to, że dzięki takiemu czemuś jak drukowanie ulotek w ogóle dowie się o istnieniu firmy i prawdopodobnie będzie może kiedyś w przyszłości lub teraz, zakupić towar lub usługę.


Skoro co dziesiąta osoba może się tematem zainteresować, to tym bardziej należy się o to postarać, aby wydruk ulotek rzeczywiście stał się reklamowym działaniem masowym. Nie trzeba tłumaczyć chyba, że w tej metodzie marketingu strategia oparta na ilość jest kluczowym elementem.

Im więcej ulotek tym lepiej

Ulotki po prostu muszą trafić do jak największej liczby osób. Każda z nich, jeśli tylko nie jest dzieckiem nieposiadającym jeszcze zarobków, może być przecież nabywcą oferty opisanej w ulotce. W ten tylko sposób uskutecznione zostaną w pozytywnym tego słowa znaczeniu wspomniane działania. A prędko po tak przeprowadzonej akcji zaczną się pojawiać kolejni nowi klienci, którzy zdecydują się w konsekwencji na zakupienie naszej oferty.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *