Pierwsze pomieszczenie

Pierwsze pomieszczenie

Jak sama nazwa poprawnie wskazuje, przedpokój jest tym pomieszczeniem w każdym domu, w którym są wychodne drzwi do całej reszty pomieszczeń.

No chyba, że zdarzają się również pokoje przechodnie, ale na szczęście takich w nowym budownictwie już się praktycznie nie spotyka. Skoro przedpokój, jak to zostało w tytule tego poradnika napisane, jest pierwszym pomieszczeniem, stawia się przed nim pewne wymagania związane z tym statusem.

I tak przede wszystkim muszą tam być wieszaki

Do przedpokoju, aby wszyscy mogli sobie zostawiać odzienie wierzchnie. Przyda się również w przedpokoju szafka na buty. Co prawda od gości nie powinno wymagać się, aby ściągali obuwie, ale czasem sami będą chcieli to zrobić, jeśli pogoda na zewnątrz nie dopisuje, poza tym sami domownicy przecież w butach wyjściowych chodzić po domu nie będą.

Przytulne domowe pomieszczenie

Wciąż jednak pozostaje kwestia tego, jak wyglądać powinny wieszaki do przedpokoju, jako sprzęt z którego tak samo będą korzystać goście, jak też gospodarze. A to oznacza, że wieszaki do przedpokoju muszą być dostatecznie pojemne, to raz.

Po drugie zaś muszą też nieźle wyglądać, ponieważ skoro goście mają tam zostawać swoje ubrania to przecież nie można w ramach wieszaków stawiać w przedpokoju byle czego.

Lepiej jest pochodzić po sklepach znaleźć coś naprawdę intrygującego i zachęcającego do kupna. Takie wieszaki do przedpokoju będą aż zachęcały do tego, aby wieszać na nich kurtki i aby nie wchodzić w nich do salonu i tam siedzieć ubranym mimo wysokich temperatur na zewnątrz.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *