Rękodzieło w cenie

Rękodzieło w cenie

Wyroby typu handmade i selfmade znów świecą swoje triumfy. Sklepy oferujące „domowe” wypieki, ręcznie lepione pierogi, samodzielnie szyte i przerabiane ubrania.

Jest to po części forma sprzeciwu wobec mechanizacji

I komputeryzacji codziennego życia, a po części pogoń za oryginalnością i własnym stylem. Nie inaczej jest z biżuterią. Wystarczy spojrzeć na kolorową prasę kobiecą i reklamy – niemal wszędzie królują ręcznie wykonane bransoletki i naszyjniki. Jak grzyby po deszczu otwierają się sklepy oferujące półfabrykaty do biżuterii. Tradycyjne pasmanterie poszerzają swoją ofertę, a wyspecjalizowane sklepy z biżuterią oferują niemal wszystko, co niezbędne do stworzenia własnej biżuterii.

Ona z pewnością umie w rękodzieło artystyczne

Znaleźć tam można szeroki asortyment różnokolorowych i wielokształtnych koralików i kamieni, rzemyków, łańcuszków, tkanin, koronek i zapięć – słowem, wszelkie potrzebne półfabrykaty do biżuterii. Po zaopatrzeniu się w niezbędne akcesoria można przystąpić do wykonania własnego dzieła. Najlepiej zacząć od czegoś prostego i mało pracochłonnego, jak wyplatana bransoletka z zawieszką.

W sieci bez problemu można znaleźć mnóstwo porad

Filmików instruktażowych i całą masę inspiracji. Sklepy jubilerskie również wyczuwając panujące trendy postanowiły wprowadzić do swojej oferty akcesoria do kompletowania niepowtarzalnej indywidualnej biżuterii. Nie są to typowe półfabrykaty do biżuterii, ale gotowe bransoletki, do których można dodawać własne koraliki i zawieszki, jednak osiągnięty efekt może być równie spektakularny.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *