Zabiegi dla mężczyzn


DEPILACJA MĘSKA

Higiena, estetyka i dobre samopoczucie to powody, dla których mężczyźni podejmują walkę ze zbędnym owłosieniem. W zamian zyskują uczucie czystej i gładkiej skóry. Depilacja woskiem to najskuteczniejszy sposób depilacji, zapewnia długotrwały efekt. Gorący wosk rozgrzewa mieszek włosowy. Staje się on lepiej ukrwiony i rozluźniony, dzięki czemu łatwiej jest usunąć włos. Usuwanie owłosienia z męskiego ciała powoli przestaje kojarzyć się jedynie z porannym goleniem. Depilują się kolarze, kulturyści, pływacy, ale także wszyscy panowie, którzy chcą się czuć bardziej higienicznie lub po prostu wyglądać estetycznie. Zadbane ciało jest w dzisiejszych czasach ważnym atrybutem przy osiąganiu sukcesu zarówno na polu prywatnym jak i zawodowym.

Zalety depilacji woskiem:

•długotrwały efekt (spokój na 3-4 tygodnie)
•odrastające włoski są delikatniejsze (nie ma szczecinki)
względy higieniczne
poczucie komfortu
uczucie czystej i gładkiej skóry


MĘSKI MANICURE

Dla kobiet bardzo miły jest fakt, że coraz więcej mężczyzn korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych w salonie. Dłonie to najlepsza wizytówka mężczyzny, który dba o swój wygląd. Jest to odzwierciedlenie charakteru, wyczucia smaku, a nawet i gustu. Zabieg polega na wygładzeniu skóry rak, odświeżenia paznokci oraz zadbaniu o skórki.


MĘSKI PEDICURE

Bardzo miły jest dla nas fakt, że coraz więcej mężczyzn korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych w salonie. Mężczyźni również mają ogromne problemy ze stopami mimo noszenia wygodniejszego obuwia, szerszego i na płaskim obcasie. Częstym problemem u mężczyzn jest nadmierna potliwość stóp, rogowacenie naskórka, powstawanie modzeli, odcisków i bolesne wrastanie paznokci. Wykonując zabiegi pielęgnacyjne i odświeżające na stopy możemy zaradzić wielu dolegliwościom i zapobiec powstaniu poważniejszych problemów. Pedicure klasyczny ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz przywrócernie zadbanego wyglądu paznokcium. Dzięki użyciu nowoczesnej frezarki do stóp jest to przyjemny i bezbolesny zabieg (zastosowanie frezarki to prawdziwy przełom w pielęgnacji stóp). Rozmaite frezy umożliwiają odpowiednie i bezpieczne wygładzenie skóry na stopach.


PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny to złuszczanie naskórka za pomocą ultradźwięków. Jest wykorzystywany głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy. Skóra po zabiegu lepiej przyjmuje kosmetyki. Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a dodatkowo sterylizuje ją. Możemy zastosować dodatkowo wibracje ultradźwiękowe, które działają jak mikromasaż dający efekt podobny do liftingu - spłycają zmarszczki. Peeling kawitacyjny to system regeneracji skóry, który nie tylko pozwala przeprowadzać zabiegi przeciwzmarszczkowe lub regulujące pracę skóry, ale również wspomaga leczenie poważnych problemów skórnych. Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżanej solą fizjologiczną twarzy.

Zabieg daje znakomite efekty takie jak:

bezbolesne i dokładne oczyszczanie skóry twarzy, szyi i dekoltu,
sterylizacja skóry,
redukcja trądziku,
•usuwanie martwego naskórka, zaskórniaków ,
zamykanie rozszerzonych porów,
stymulacja komórek do naturalnej odnowy,
wzmocnienie naczyń krwionośnych,
•w widoczny sposób zwiększa efektywność zabiegów kosmetycznych.

Nie wymaga rozgrzewania dlatego można go bezpiecznie wykonywać przy skórach naczyniowych i wrażliwych
Zalecana ilość zabiegów: 3-5 zabiegów - leczniczo
Częstotliwość: 1 raz w tygodniu
Podtrzymanie efektu: 1 zabieg w miesiącu