Stylizacja rzęs i brwi


HENNA BRWI I RZĘS

Brwi i rzęsy to bardzo ważne elementy na naszego wizerunku. Dobrze wyregulowane i właściwe podkreślone brwi poprawiają wygląd całej twarzy, podkreślają oko,  sprawiają również, że makijaż staje się bardziej atrakcyjny. Kolor brwi można podkreslać co dwa tygodnie. Wykonujemy hennę zarówno żelową jak i proszkową w kolorach: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, grafit, granat


HENNA RZĘS          

Upiększenie oprawy oka Farbowanie rzęs podkreśla urodę oka i twarzy. Henna rzęs sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone i nie trzeba codziennie malować ich tuszem. Posiadamy bogatą paletę odcieni brązu, grafitu, szafiru oraz kolor czarny. Można je także ze sobą mieszać i otrzymać taki kolor, który najbardziej będzie pasował do naturalnej urody. Posiadamy hennę o konsystencji pasty dla wrażliwych osób jak również sproszkowaną. Henna na rzęsach może być powtarzana raz na 4 tygodnie. Koloryzacja rzęs nie niszczy włosków. Przeciwwskazania: szkła kontaktowe oraz choroby oczu.   


HENNA BRWI I RZĘS Z REGULACJĄ

Farbowanie brwi i rzęs oraz korekta kształtu brwi podkreślają urodę oka i twarzy. Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone i nie trzeba codziennie malować ich tuszem. Posiadamy bogatą paletę odcieni brązu, grafitu, szafiru oraz kolor czarny. Można je także ze sobą mieszać i otrzymać taki kolor, który najbardziej będzie pasował do naturalnej urody. Posiadamy hennę o konsystencji pasty dla wrażliwych osób jak również sproszkowaną. Henna na rzęsach może być powtarzana raz na 4 tygodnie, na brwiach można wykonywać ją częściej co 2 tyg (brwi częściej wymagają poprawy koloru). Koloryzacja brwi i rzęs nie niszczy włosków. Przeciwwskazania: szkła kontaktowe oraz choroby oczu.   


REGULACJA BRWI

Nawet najpiękniej wycieniowane oczy i wytuszowane rzęsy nie będą dobrze wyglądać, gdy nie wyregulujemy kształtu brwi. Regulację brwi najlepiej powierzyć doświadczonej kosmetyczce, która potrafi wymodelować linię brwi, aby idealnie pasowała do kształtu twarzy. Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w naturalny kształt brwi, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie lub za bardzo zrastają się u nasady nosa. Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się wyrazistsze a twarz ładniejsza.    


 


RZĘSY 1:1

Jest to spektakularny zabieg  upiększenia oprawy oka. Upiększa, odmładza, dodaje blasku i wyrazistości twarzy a nawet niweluje defekty urody takie  jak opadająca powieka. Zabieg wymaga jubilerskiej precyzji, bo każdą rzęsę dokleja się oddzielnie do naturalnej rzęsy na całej jej długości. To daje gwarancję trwałości (aż do momentu wypadnięcia rzęsy naturalnej). Doklejane rzęsy są wykonane z poliestrowo-jedwabnych włókien syntetycznych i dostępne w różnych długościach i grubościach. Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do pięćdziesięciu procent, zarówno na górnej, jak i dolnej powiece. Średnio utrzymują się osiem tygodni (zależy to od cyklu życia naturalnych rzęs), po tym czasie warto je uzupełnić. Ponieważ są wodoodporne, można w nich nawet pływać! Ten zabieg jest hitem. Rzęsy syntetyczne przyklejane są na stałe, same się nie odkleją, odpadają natomiast z naturalną rzęsą, będącą w końcowej fazie życia. Proces wypadania rzęs jest naturalny i te przyklejone w żaden sposób go nie przyspieszają. W takich rzęsach można płakać, kąpać się, spać i być zawsze piękną i powabną. Bardzo istotnym atutem jest to, że całość wygląda niezwykle naturalnie i ciężko spostrzec, że rzęsy nie są prawdziwe. Zabieg wymaga sporej precyzji i musi wykonać go wyszkolona specjalistka. Zwykle do jednego oka dokleja się od 30 do 100 rzęs. Rzęsy dostępne są w różnych długościach i grubościach. Można wybrać  także ich rodzaj: fullcurl czyli „mocno podkręcone" i halfcurl - „naturalnie podkręcone".   


RZĘSY 1:1 QUICK STYLE

PRZEDŁUŻANIE RZĘS - METODĄ BLINK & EXPRESS Spektakularny efekt glamour . . . . . w mgnieniu oka Możesz zachwycać stylizacją oka, którą pokochały gwiazdy BLINK & EXPRESS to rozwiązanie dla nowej grupy klientek, które nie mają czasu ani środków „ na stałe" rzęsy (metodą 1:1) a chciałyby uzyskać efekt na wyjątkową okazję. To metoda dla kobiet, które cenią swój czas, żyją dynamicznie, potrzebują natytchmiastowego efektu i nie chcą rzęs „na stałe" (metodą 1:1). Piękne uwodzicielskie rzęsy na ślub, studniówkę, sylwestera i wiele innych okazji. BLINK & EXPRESS daje większe możliwości dzięki temu, że nie jestem ograniczona ilością rzęs klientki - mogę dogęszczać do pożądanego efektu. BLINK & EXPRESS daje większą swobodę w doborze grubości, długości i stworzenia efektu bardzo mocnego. Nawet przy słabych naturalnych rzęsach możemy uzyskać intensywny efekt bez nadwyrężania naturalnych rzęs. BLINK & EXPRESS polecam przede wszystkim Paniom, które swoje naturalne rzęsy mają słabe i cienkie a chciałyby mięć gęsty wachlarz na wielkie wyjście. Zabieg trwa od 40 do 90 minut - jest to zależne od efektu jaki chce uzyskać klientka. W zależności od potrzeby i życzenia klientki dobieram długość, grubość i profil rzęs. Rzęsy są wydłużone, podkręcone, o zwiększonej objętości, w intensywnym kolorze i wodoodporne. Dostępne są rzęsy z kryształkami. Rzęsy produkowane są z włosia norki syberyjskiej co zapewnia im idealną gładkość, nawet pod mikroskopem, dzięki temu efekt końcowy jest doskonały. Przez 48 godzin po zabiegu należy pamiętać, aby unikać kontaktu rzęs z ciepłą i zimną wodą, nie korzystać z basenu, solarium ani sauny. Nie pocierać oczu, nie dotykać, nie malować tuszem. Te ważne przeciwskazania przez okres 48 godzin pozwolą uniknąć odkształcenia się rzęs lub przedwczesnego ich wypadania. Po około 2, 3 tygodniach należy zdjąć rzęsy podczas krótkiej wizyty w salonie. Jeżeli jest taka potrzeba można założyć je ponownie.