Pedicure


PEDICURE KLASYCZNY

Czyli podstawowy zabieg podologiczny. Przed każdym pierwszym zabiegiem wykonujemy wywiad podologiczny, aby poznać nowego klienta i zdiagnozować ewentualne problemy w obrębie stóp i paznokci. Pedicure rozpoczynamy od obcięcia paznokci w prawidłowy sposób, używamy cęgów o specjalnym profilu. Usuwamy skórki okołopaznokciowe i opracowujemy płytkę paznokcia w celu pozbycia się bruzd, z wałów paznokciowych usuwamy zrogowacenia i resztki pyłu po opracowaniu płytki. Pedicure klasyczny ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka. Dzięki użyciu nowoczesnej frezarki do stóp jest to przyjemny i bezbolesny zabieg (zastosowanie frezarki to prawdziwy przełom w pielęgnacji stóp). Rozmaite frezy umożliwiają odpowiednie i bezpieczne wygładzenie skóry na stopach. Następnie, za pomocą frezu z jednorazową nakładką ścierną, usuwamy zrogowaciałą skórę stóp. Na koniec zabiegu nakładamy odpowiedni dla danej stopy krem, zalecamy pielęgnację domową i malujemy paznokcie lakierem tradycyjnym


PEDICURE HYBRYDOWY

Chcesz mieć nieskazitelne, zadbane paznokcie na dłuższy czas? Jesteś zabiegana i brakuje Ci czasu na cotygodniowe wizyty w salonie? Współczesna kosmetologia znalazła już na to rozwiązanie - pedicure hybrydowy. Pedicure rozpoczynamy od obcięcia paznokci w prawidłowy sposób, używamy cęgów o specjalnym profilu. Usuwamy skórki okołopaznokciowe i opracowujemy płytkę paznokcia w celu pozbycia się bruzd, z wałów paznokciowych usuwamy zrogowacenia i resztki pyłu po opracowaniu płytki. Pedicure ma na celu także usunięcie zrogowaciałego naskórka. Dzięki użyciu nowoczesnej frezarki do stóp jest to przyjemny i bezbolesny zabieg (zastosowanie frezarki to prawdziwy przełom w pielęgnacji stóp). Rozmaite frezy umożliwiają odpowiednie i bezpieczne wygładzenie skóry na stopach. Pedicure hybrydowy, wykonywany już od dłuższego czasu , to połączenie wszystkich klasycznych czynności zabiegu pedicure, z malowaniem paznokci specjalnym trwałym lakiero-żelem.
Tak pomalowane paznokcie wyglądają naturalnie (jak pomalowane klasycznym lakierem), a lakier pozostaje błyszczący i nie ściera się przez około 2, a nawet 3 tygodnie. Po nałożeniu jest on od razu suchy, nie trzeba więc obawiać się zarysowania i uszkodzenia. Nie trzeba też czekać, aż lakier będzie całkiem suchy przed założeniem np. sandałków. To bardzo dobre dobre rozwiązanie przed urlopem, ślubem lub inną ważną uroczystością.

 


PEDICURE SPA

Pedicure SPA to relaksujący i kojący zabieg. Jest to połączenie masażu, zapachu olejków aromaterapeutycznych i ciepła. Charakterystyczna dla zabiegu jest wzbogacona pielęgnacja obejmująca kąpiel stóp, peeling usuwający zrogowacenia i zgrubienia skóry oraz głębokie nawilżanie, przyjemny masaż i lakierowanie.

Zabieg rozpoczyna się aromatyczną kąpielą zmiękczającą skórę stóp. Następnie wykonywany jest peeling. Następnie kosmetyczka wykonujemy regularny pedicure, dodatkowo być nakładamy odżywiająca skórę maske i parafinę. Na koniec zostajemy poddani odprężającemu działaniu masażu olejkami. Zabieg odnawia i regeneruje skórę, poprawia krążenie krwi, odświeża, nawilża, przynosi uczucie ulgi obolałym stopom oraz oczywiście wspaniale pielęgnuje skórę. Pedicure SPA zapewnia nam efekt gładkich i delikatnych stóp na długi czas.