Manicure


MANICURE Z MALOWANIEM

Zadbaj o swoje dłonie i daj im odrobinę luksusu. Manicure to idealny pomysł  dla każdej kobiety. Podaruj sobie odrobinę luksusowego relaksu. Zabieg manicure przebiega wieloetapowo i rozpoczyna się usunięciem zbędnego naskórka narastającego wokół paznokcia, a kończy wygładzeniem i wypolerowaniem skóry wokół paznokci za pomocą frezarki. Manicure wykonywany za pomocą frezarki minimalizuje ryzyko skaleczenia, jest nie tylko skuteczny, ale także w pełni bezpieczny (nieinwazyjny). Nałożenie warstwy lakieru kolorowego poprzedzone jest zaaplikowaniem odżywki wzmacniającej, zapobiegającej łamaniu się i rozdwajaniu płytki paznokciowej. Zabieg kończy się nałożeniem oliwki nawilżającej na skórki oraz masażem na bazie odżywczego kremu.


MANICURE HYBRYDOWY

Niebywale trwały, efekt pomalowanych paznokci utrzymuje się aż do 3 tygodni! W odróżnieniu od klasycznego manicure na bazie tradycyjnego lakieru, manicure hybrydowy wykonuje się z wykorzystaniem specjalnego trwałego lakieru , utwardzanego w lampie UV. Zabieg, podobnie jak w przypadku klasycznego manicure, rozpoczyna się usunięciem zbędnego naskórka narastającego wokół paznokcia, a następnie jego wygładzeniem i wypolerowaniem za pomocą frezarki. Manicure wykonywany za pomocą frezarki minimalizuje ryzyko skaleczenia, jest nie tylko skuteczny, ale także w pełni bezpieczny (nieinwazyjny). Po opiłowaniu i nadaniu kształtu paznokciom, na naturalną płytkę paznokcia nakładany jest specjalny trwały lakier, który łączy w sobie właściwości tradycyjnego lakieru kolorowego a trwałość i blask kolorowego żelu. Zabieg kończy się nałożeniem oliwki nawilżającej na skórki oraz masażem na bazie odżywczego kremu


 


MANICURE JAPOŃSKI

Piękne, naturalne paznokcie o niepowtarzalnym blasku różowej perły.
Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. 400 lat temu japońskie arystokratki odkryły tajemnicę manicure, który dawał ich paznokciom delikatny blask rzadko spotykanej różowej perły. Manicure japoński zalecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche, cienkie i rozdwajające się.

Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona. Manicure japoński zalecany jest razem z manicure biologicznym, co odkryje w pełni naturalne piękno paznokci. Zabieg trwa ok. 45 minut i należy go powtarzać co 2-3 tygodnie w celu uzupełnienia dobroczynnych składników. Ten rodzaj manicure nadaje się dla każdego, kto chce by jego paznokcie lśniły naturalnym, perłowym blaskiem. Ze względu na odżywcze właściwości pasty jest on szczególnie polecany wszystkim z kruchymi, łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami jako doskonała terapia wzmacniająca płytkę paznokciową

UWAGA! Zabiegu nie powinno się stosować krótko po zdjęciu tipsów.MĘSKI MANICURE

Dla kobiet bardzo miły jest fakt, że coraz więcej mężczyzn korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych w salonie. Dłonie to najlepsza wizytówka mężczyzny, który dba o swój wygląd. Jest to odzwierciedlenie charakteru, wyczucia smaku, a nawet i gustu.

Składa się z następujących czynności:

  • dezynfekcji rąk
  • wyprofilowaniu i wygładzeniu płytki paznokciowej
  • usunieciu skórek, nierówności i zgrubiałej skóry wokół paznokci frezarką
  • kapieli dłoni
  • odtłuszczeniu płytki paznokciowej
  • malowaniu paznokci specjalnym lakierem lub odżywką dla mężczyzn
  • nałożeniu kremu i masażu dłoni


STYLIZACJA GEL NATURAL

Utwardzanie płytki paznokcia polega na zmatowieniu i odtłuszczeniu płytki. Gdy paznokieć jest odpowiednio przygotowany nakładamy warstwę przeźroczystego, różowego żelu UV albo stylizacji french i utwardzamy w lampie UV. Do tak przygotowanych paznokci możemy zastosować wszelkiego rodzaju ozdoby, umieszczając je- wtapiając je na stałe w żelu. Możemy również przygotować paznokcie tak, aby można było je malować tradycyjnymi lakierami. Lakiery na takim paznokciu trzymają się bardzo długo i nie odpryskują.

Paznokieć wygląda naturalnie, jest twardy i odporny na łamanie się. Obecnie wykorzystywane żele są substancjami bezkwasowymi, co oznacza, że środki te nie niszczą płytki paznokcia oraz nie wnikają głęboko w jego strukturę. Taki żel może być noszony przez bardzo długi okres czasu, bez negatywnych skutków ubocznych dla paznokci. Efekt uzyskany zależy od naszych oczekiwań.


 


NATURAL STYLE

Istnieją dwie metody przedłużania paznokci przy użyciu żelu - tips oraz przedłużanie na szablonie.
Tips - przedłużanie z użyciem sztucznych paznokci, które przykleja się do naturalnej płytki paznokcia, na 1/3 jego powierzchni. Na odpowiedni dobranym do stylizacji tipsie rozprowadzamy żel, któremu nadajemu niebotyczną trwałość. Zaletą przedłużonych paznokci jest ich estetyczny wygląd - paznokcie takie zawszę będą miały odpowiedni kształt, długość i kolor. Odrosty uzupełniamy co 4-5 tygodni, w zależności od tempa wzrostu naturalnego paznokcia. Na naszym rynku dostępnych jest wiele rodzajów tipsów; naturalne, z głęboką krzywą "C", francuskie, przeźroczyste, z gotowym wzorem. Wszystkie rodzaje tipsów muszą być sprężyste, nie mogą pękać i muszą dobrze przylegać do płytki paznokcia. Jakość tworzywa, z jakiego zrobiony jest tips jest bardzo ważna, bo od tego zależy wygląd naszych dłoni. Należy stosować tipsy najwyższej jakości; jest to gwarancja powodzenia zabiegu przedłużania paznokci. Tipsy mają zdobić i pasować do kształtu palca, a nie szpecić.

Przedłużanie na szablonie - jest metodą trudniejszą i bardziej pracochłonną, ponieważ wymaga od stylistki wprawy. Polega na modelowaniu końcówki paznokcia bardzo gęstym żelem, na specjalnej formie umieszczonej na naszym krótkim paznokciu. Takie paznokcie również uzupełniamy w momencie ich odrastania. Przedłużone paznokcie nie wpływają na stan naszego zdrowia i brak jest przeciwwskazań medycznych do stosowania zarówno tej jak i poprzedniej metody.

W przypadku obgryzionych paznokci stosowanie metody na szablonie jest jedynym sposobem trwałego przedłużenia.