Szkoły Podstawowe


CENTRUM RELAKSU GROTA SOLNA

ZAPRASZA

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Proponujemy Państwu zajęcia dla dzieci w Grocie Solnej! Do wyboru jest kilka autorskich scenariuszy seansów prowadzonych przez charyzmatyczną i doświadczoną Animatorkę!

 

ANIMACJE DZIECIĘCEJ WYOBRAŹNI - ogólnorozwojowe zabawy psychomotoryczne dla maluchów połączone z głęboką inhalacją. Gry integracyjne, warsztaty ruchowe, piosenki i wierszyki, wariacje z chustami i balonami, bajki oraz inne propozycje, które mają na celu zrelaksować dziecko, zapewnić mu dobrą zabawę oraz rozwinąć jego zmysły w wyjątkowym klimacie Groty Solnej.

 

FIT DZIECKO - zajęcia ruchowe dla dzieci połączone z ćwiczeniami relaksacyjnymi. Odbywają się w Grocie Solnej i mają na celu poprawę siły i elastyczności dziecka, a także dbanie o jego postawę, spokój wewnętrzny, odporność psychiczną i fizyczną. Trening połączony jest z zabawą i tańcem.

 

TEATR W GROCIE - warsztatowe zajęcia psychoruchowe ukierunkowane na samodzielne oraz grupowe wykonywanie zadań autoprezentacyjnych przez uczestników zajęć. Seanse teatralne oparte są na etiudach ruchowych oraz głosowych/wokalnych, a także treningu wyobraźni i wrażliwości oraz na zadaniach związanych ze świadomością ciała, równowagi i przestrzeni. Warsztaty prowadzone są w formie gier i zabaw, w atmosferze zabawy.

 

Grupy 10-15 osób.

10 zł/osoba + opiekunowie bezpłatnie.

Dla klas 0-VI. Czas trwania = 45-50 minut

 

KONTAKT

Urszula Kszyszczuk

Tel. 519-589-076 e-mail: urszula.kszyszczuk@grotawroclaw.pl

Centrum Relaksu Grota Solna ul. Leszczyńskiego 4, 50-078 Wrocław